۰۱. درباره تیم دونیسی

مجموعه دونیسی به عنوان یک شرکت بازرگانی تولیدی، با هدف گسترش و اعتلای فرهنگ مصرف قهوه و براورده سازی نیاز موجود در بازار برای تامین کالای با کیفیت ،ازنیمه دوم سال ۹۹ اقدام به تولید محصولات متنوع در زمینه قهوه به عنوان یک نوشیدنی گرم برای عوام جامعه ایران نموده است .ما در تلاش هستیم که علاوه برتولید و ارایه بهترین محصول به بازار ،برای آموزش مخاطبین خود با برگزاری دوره های آموزشی ویژه ،گامی موثر در جهت اعتلای فرهنگ مصرف قهوه برداشته و با استفاده از همه پتانسیل‌های کنونی شرکت در زمینه اطلاع رسانی و بالا بردن سطح فرهنگی استفاده از قهوه تلاش نماییم.

درراستای جلب رضایت مصرف کننده ،بهترین نمونه ها از بهترین مزارع قهوه در سراسر دنیا جمع آوری گردید و در لابراتوار کامل و پیشرفته ،کلیه فرایندهای لازم جهت بررسی محصول های جدید بر اساس سلیقه و نظر مخاطب با حضور کارشناسان خبره و ورزیده در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت.

محصولات برند دونیسی دارای تمایزهای خاص می باشند که دربین رقبای داخلی بدان پرداخته نشده است.از آن جمله می توان به خانواده محصول دارای ریشه مشترک مواد سازنده اشاره کرد. همچنین میزان تنوع محصول چه از حیث نوع محصول و نحوه استفاده و چه توجه به محدودیت ‌های ادوات دم آوری مزیت رقابتی دیگری برای دونیسی برشمرده می‌شود. برند دونیسی اصالت قهوه را به عنوان پارامتر اصلی خود در نظردارد و با توجه به سایر ارکان تشکیل دهنده یک محصول چون بسته‌بندی و طراحی با کیفیت و قیمت به صرفه ،محصولی شایسته مخاطبان خود ارائه می دهد.

دونیسی در راستای احترام به نظر مصرف کننده و تامین رضایت مخاطب خود ،کلیه محصولات اعم از دانه قهوه،سابه قهوه ،کپسول قهوه ،دریپ بگ و قهوه فوری را بر اساس جدیدترین دستگاهها و فرایندهای تولید مدلهای مختلف که در ایران رایج و مرسوم است ،اماده و به بازار عرضه می نماید.  در نتیجه رسالت کلی دونیسی ،تولید محصولی با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه برای مخاطبین قهوه در ایران و کشورهای هدف می باشد.