با هم قهوه بنوشیم

مسابقه لاته آرت بلک میلک

جهت ارتقا سطح مهارت باریستا ها

جهت ارتقا سطح مهارت باریستا ها، استعداد یابی، حفظ و بالا بردن فرهنگ و هنر شیر و قهوه و ایجاد انگیزه در باریستا ها، اولین دوره‌ی مسابقات قهرمانی لاته آرت به نام BLACK MILK ARTISAN با حضور ۳۰  شرکت کننده، با رعایت پروتکل های بهداشتی، در شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

جهت خرید قهوه مخصوص مسابقه به این صفحه مراجعه نمایید!

 

تفاوت این مسابقه با دیگر مسابقات آزاد لاته آرت در این است که علاوه بر شرکت کنندگان در مراسم، برای حظار نیز شرایط فوقالعاده ای در نظر گرفته شده تا در هیجان مسابقه سهیم شوند.

در مدت زمان سه روز برگزاری مسابقه، برند های معتبری در زمینه قهوه و تجهیزات دعوت شده اند تا مخاطبان قهوه با محصولاتشان آشنا شوند. همچنین از داورهای معتبر و با سابقه در صنعت قهوه دعوت به عمل آمده تا تجربیات و علم خود را به باریستاهای شرکت کننده منتقل کرده و با آن‌ها به اشتراک بگذارند.

 

ارتقا سطح مهارت باریستا

 

در کنار سه مرحله ی فوق العاده جذاب مسابقه که از پیش تعیین شده است، برای اولین بار چالش های بسیار جذاب ، مهیج و جدید نیز در این برنامه برگزار خواهد شد تا مهارت باریستا‌ها بیشتر به چالش کشیده شود  و همچنین بعد جدیدی از دنیای لاته ارت به حظار معرفی شده و آنها نیز درهیجان مسابقه سهیم شوند. علاوه بر این برای اضافه شدن بعد دیگری به جز رقابت و  ایجاد انگیزه بیشتر در شرکت کنندگان و تماشاگرها و میهمانان صحبت و مطالب آموزشی با ارزشی تهیه و تنظیم شده است تا بتوانیم خدمت کوچکی به علاقه مندان هنر لاته آرت کرده باشیم .

ورود به محل برگزاری مسابقه برای عموم علاقه مندان آزاد بوده و امکان بازدید از غرفه هایی که حامی مالی و معنوی برای برگزاری این مراسم شدند نیز فراهم می‌باشد.

از حمایت و انرژی شما بسیار سپاسگزاریم و شما را به حضور در این مراسم دعوت می‌نماییم.

 

جهت ارتقا سطح مهارت باریستا ها

مهتاب گرانمایه

شما می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *